wakacyjny warsztat
połączony z tworzeniem biżuterii

ZATRZYMAJ SIĘ

termin: 25 lipca 2015 r, 10.00-18.00

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Warszawa, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Karolina Solecka-Rzytka
psycholog,
psychoterapeutka

cena: 150 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata zaliczki w wysokości 50 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatów. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (100 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów.

Jednym ze sposobów ucieczki od siebie i swoich emocji jest życie w ciągłym biegu. Skupiamy się głównie na pracy, obowiązkach, na tym, co jeszcze trzeba zrobić. Jako kobiety mamy często tendencję do koncentrowania się na potrzebach innych, nie uświadamiając sobie, że dzięki temu unikamy trudnych pytań o kształt własnego życia.

Proponowany przeze mnie warsztat ma na celu zachęcenie uczestniczek do zatrzymania się na chwilę i w przyjaznej, kobiecej atmosferze skonfrontowania z tym, czego dotknąć zwykle nie chcą. Warsztat zapewni przestrzeń na przyjrzenie się sobie, swoim emocjom, ciału i informacjom, które próbuje nam przekazać. Uczestniczki poznają różne techniki