bezpłatny warsztat

ZANIM ZROBISZ
PIERWSZY KROK

termin: 4 października 2017 r.
godz. 18.00 – 20.00

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Warszawa
, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Dorota Dziemdziela,
psychoterapeutka, psycholożka

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Prosimy o bezpośrednie mailowe zgłoszenia (nie przyjmujemy ich za pośrednictwem osób trzecich). Warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie potwierdzenia rezerwacji miejsca.

To propozycja dla tych kobiet, które zastanawiając się nad zainwestowaniem w swój osobisty rozwój trafiły na naszą ofertę grupy rozwojowej  PIERWSZY KROK. Jak to zwykle bywa, zrodzony w głowie pomysł natychmiast uruchamia lawinę pytań:

– czy to będzie dobre dla mnie?

– jaką odniosę z tego korzyść?

– jakie trudności mogę napotkać?

a przede wszystkim

– na czym to w ogóle polega?

Celem bezpłatnego warsztatu pilotażowego jest właśnie znalezienie odpowiedzi na te pytania.

Na warsztacie uczestniczki będą miały okazję poznać prowadzącą, sprawdzić, na ile bezpiecznie czują się w relacji z nią, a także w grupie innych kobiet, doświadczyć poczucia bycia zrozumianą oraz wsparcia, jakie daje grupa, dowiedzieć się, jak praca w grupie może się przyczynić do ich osobistego rozwoju i czym różni się od indywidualnych spotkań z psychoterapeutką. Będzie też miejsce na to, by uczestniczki dotarły do swoich oczekiwań, jakie mają wobec grupy rozwojowej  i usłyszały od prowadzącej informacje zwrotne.

Bezpłatny warsztat pilotażowy można potraktować jako degustację. Dla nas jest ważne, żeby każda uczestniczka mogła określić, czy smakuje jej to, co przygotowałyśmy w ramach naszej oferty pomocy w rozwoju osobistym,  a jeśli tak, to czy ma ochotę na więcej…

Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje o aktualnej edycji grupy PIERWSZY KROK
rozpoczynającej się 18 października 2017 r. można znaleźć
>> tu

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt