grupa psychoedukacyjno-rozwojowa online

TRENING ZARZĄDZANIA EMOCJAMI

2.5-godzinne spotkania co tydzień
wtorki, 18.30 – 21.00 

rozpoczęcie: 30 listopada 2021 r.

czas trwania: 7 spotkań (z wyłączeniem 28 grudnia 2021 r.)

prowadząca: Eugenia Herzyk, psychoterapeutka

cena: 870 zł płatne z góry za całość

Spotkania grupy odbędą się na platformie internetowej Zoom i mają charakter interaktywny. Każda uczestniczka otrzymuje czytelną instrukcję obsługi programu. Grupa ma charakter kameralny.

Warunkiem rezerwacji miejsca w grupie jest zapłata zadatku w wysokości 270 zł. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z uczestnictwa. Po zapłaceniu zadatku prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (600 zł) w terminie 15 dni przed pierwszym spotkaniem grupy. Płatności należy dokonywać na konto Kobiece Serca | terapia i rozwój o numerze 63 1090 1665 0000 0001 4692 3816.

Przystąpienie do grupy jest równoznaczne ze zobowiązaniem do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, ewentualna rezygnacja z grupy w trakcie jej trwania nie upoważnia do roszczeń zwrotu za nieodbyte spotkania.

Przed zgłoszeniem do grupy prosimy o upewnienie się, czy spełnione są wszystkie warunki prawidłowego połączenia, na przykład poprzez rozmowę na Zoomie z inną osobą – chodzi przede wszystkim o sprawdzenie szybkości transmisji łącza internetowego oraz poprawności działania kamery, mikrofonu i głośników. Czas na przyłączenie się do każdego spotkania grupy będzie ograniczony d