warsztat

TOKSYCZNI MĘŻCZYŹNI
jak nie dać się wciągnąć w psychologiczną grę?

termin: 24 – 26 marca 2017 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00, niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Kraków, ul. Lea 15A/3

prowadząca: Ewa Khantouche
psychoterapeutka

cena: 240 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata zaliczki w wysokości 40 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatów. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (200 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów.

Toksyczny mężczyzna to taki, z którym trudno się porozumieć , a czasem jest to wręcz niemożliwe. Trudno dlatego, że w relacji z Tobą nie chodzi mu o porozumienie, ale o grę. Psychologiczną grę, oczywiście z zamiarem zwycięstwa. Często w tę grę wciąga Cię nieświadomie, często Ty dajesz się nieświadomie w nią wciągnąć.

Na początku może być Ci z nim fantastycznie – i zazwyczaj jest, bo przecież nie jesteś masochistką. Niestety, z czasem jego zachowania zaczynają wywoływać w Tobie silne emocje. Wybuchasz płaczem, wrzeszczysz, albo coś ściska Cię za gardło i nie możesz wydusić słowa. Wobec mężczyzny, z którym się związałaś, czujesz się jak mała, zagubiona dziewczynka, zbuntowana nastolatka lub nadopiekuńcza matka.  Dlaczego tak się dzieje?

 Jednym z możliwych powodów jest to, że trafiłaś na toksycznego mężczyznę, mistrza manipulacji, przed którą nie potrafisz się obronić. Wystarczy jego gest, spojrzenie, ton głosu, a reagujesz jak za naciśnięciem tajemniczego guzika – automatycznie wchodząc z nim w psychologiczną grę. Nawet, jak zaplanowałaś rozmowę, mówisz co innego, umyka Ci temat i plącze język. Po raz kolejny dajesz się wciągnąć w utarczki słowne, choć obiecywałaś sobie, że już nigdy nie pozwolisz się sprowokować. Potem żałujesz, ale będąc w środku gry, nie bardzo wiesz, jak z niej wyjść.

 Podczas naszych dwudniowych warsztatów będziesz miała okazję m.in:

– rozpoznawać swoje ukryte „guziki” i je dezaktywować,

– poznać mechanizmy swoich automatycznych, wciągających w psychologiczną grę reakcji i narzędzia do ich zmiany,

– ćwiczyć sposoby wychodzenia z psychologicznej gry i podejmowania zdrowej komunikacji.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”
w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt