KONSULTACJA WSTĘPNA ZA PÓŁ CENY
w krakowskim ośrodku Kobiece Serca

Promocja jest ważna od 1 do 31 października 2022 r.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. 

SZCZEGÓŁY

Jak skorzystać z promocji?

1. Napisz maila na adres kobieceserca@home.pl ze zgłoszeniem chęci skorzystania z promocji z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. W odpowiedzi podamy Ci, jakie psychoterapeutki mają wolne miejsca i jakie są u nich promocyjne ceny za konsultację wstępną.

2. Promocyjna cena konsultacji wstępnej to połowa standardowej ceny za spotkanie u danej psychoterapeutki, która wynosi od 150 zł do 180 zł. Konsultacja wstępna kosztuje zatem, w zależności od psychoterapeutki, od 75 zł do 90 zł.

3. Po wyborze przez Ciebie psychoterapeutki, prześlemy do niej Twoje zgłoszenie, a ona skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu promocyjnej konsultacji wstępnej.

4. Po umówieniu terminu przelewasz właściwą kwotę na konto Kobiece Serca | terapia i rozwój, numer 63 1090 1665 0000 0001 4692 3816, a potwierdzenie przelewu przesyłasz psychoterapeutce najpóźniej 24 godziny przed terminem umówionego spotkania.

5. Promocyjna konsultacja wstępna dotyczy spotkań w krakowskim ośrodku Kobiece Serca przy ulicy Lucjana Rydla 2/3 i musi się odbyć między 1 a 31 października 2022 r.  Możesz odbyć tylko jedną konsultację w promocyjnej cenie.

6.. Promocyjna konsultacja wstępna trwa standardowe 50 minut.

7. Promocja nie dotyczy klientek, które aktualnie korzystają z konsultacji czy psychoterapii indywidualnych w Kobiecych Sercach. 

8. Promocyjna konsultacja wstępna jest niezobowiązująca, jej odbycie nie zobowiązuje Cię do podjęcia psychoterapii. Konsultacja wstępna nie oznacza też rozpoczęcia psychoterapii – psychoterapia rozpoczyna się dopiero po zawarciu kontraktu z psychoterapeutką.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt