PROMOCJA  KONSULTACJI ONLINE
na Dzień Kobiet

konsultacja wstępna online za pół ceny

Promocja jest ważna od 8 marca do 31 marca 2023 r.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. 

SZCZEGÓŁY

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii indywidualnej online w Kobiecych Sercach, zapraszamy do skorzystania z promocyjnej konsultacji wstępnej online. Konsultacja wstępna to niezobowiązujące spotkanie – jej odbycie nie zobowiązuje klientki do podjęcia psychoterapii. Konsultacja wstępna nie oznacza też rozpoczęcia psychoterapii – psychoterapia rozpoczyna się dopiero po zawarciu kontraktu z psychoterapeutką.

Jak skorzystać z promocji?

1. Napisz maila na adres kontakt@kobieceserca.pl ze zgłoszeniem chęci skorzystania z promocyjnej konsultacji wstępnej online. W zgłoszeniu podaj imię, nazwisko oraz numer telefonu. W odpowiedzi podamy Ci, jakie psychoterapeutki mają wolne miejsca i jaka jest u nich cena za promocyjną konsultację online.

2. Promocyjna cena konsultacji wstępnej online to połowa standardowej ceny za spotkanie u danej psychoterapeutki, która wynosi od 140 zł do 210 zł. Konsultacja wstępna kosztuje zatem, w zależności od psychoterapeutki, od 70 zł do 105 zł.

3. Po wyborze przez Ciebie psychoterapeutki, prześlemy do niej Twoje zgłoszenie, a ona skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu promocyjnej konsultacji wstępnej.

4. Po umówieniu terminu promocyjnej konsultacji wstępnej przelewasz właściwą kwotę na konto Kobiece Serca | terapia i rozwój, numer 63 1090 1665 0000 0001 4692 3816, a potwierdzenie przelewu przesyłasz psychoterapeutce najpóźniej 24 godziny przed terminem umówionego spotkania.

5. Zgłoszenie na promocyjną konsultację wstępną  online należyw wysłać od 8 do 31 marca 2023 r.  Można odbyć tylko jedną konsultację online w promocyjnej cenie.

6.. Promocyjna konsultacja wstępna trwa standardowe 50 minut.

7. Promocja nie dotyczy klientek, które aktualnie korzystają z konsultacji czy psychoterapii indywidualnych w Kobiecych Sercach. 

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kontakt@kobieceserca.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt