warsztat

PORTRETY OSOBOWOŚCI

termin: 3 – 5 sierpnia 2018 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00,
niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Warszawa
, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Monika Kleszczewska,
psychoterapeutka, psycholożka

cena: 290 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata zaliczki w wysokości 90 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (200 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatu.

Czy wiesz dlaczego wybierasz takich a nie innych mężczyzn, przyjaciół, znajomych? Dlaczego jesteś osobą uległą albo próbujesz wszystko i wszystkich kontrolować?  Dlaczego lubisz błyszczeć lub chować się w kącie? Wolisz wygodę i opieranie się na innych, czy raczej spełniać ich życzenia?

Zapewne odnalazłaś się w którymś z powyższych opisów, choć możesz nie wiedzieć, co jest przyczyną takich, a nie innych zachowań.  Na pewno mają one silne powiązanie z twoim typem osobowości.  Czy chciałabyś go poznać?

Bazując na psychologii różnic indywidualnych, warsztat ma na celu przedstawienie uczestniczkom czternastu typów osobowości wraz z cechami charakterystycznymi każdego z nich.  Dodatkowo omówione będą sposoby funkcjonowania danego typu w sześciu kluczowych sferach życia: w sferze postrzegania siebie, relacji z innymi ludźmi, sferze zawodowej, w obszarze emocji, samokontroli, oraz interpretacji  rzeczywistości.  Każda z uczestniczek określi swój dominujący typ osobowości i dowie się, jaki ma to wpływ na jej zachowania i wybory. Dzięki nabytej na warsztacie wiedzy uczestniczki będą mogły określić, jaki typ osobowości ma ich partner, szef, przyjaciółka, a nawet dzieci. Poznają też, jakie sfery życia są dla danego typu osobowości najważniejsze i dlaczego. Dowiedzą się, jak postępować z ludźmi o różnych typach osobowości. Poprzez różne ćwiczenia poszerzą swoją świadomość odnośnie wpływu, jaki  ich typ osobowości wywiera na ich życie i określą, w jakich obszarach chciałyby dokonać zmiany.

Warsztat skierowany jest do kobiet, które:

-chcą lepiej poznać siebie oraz swoich bliskich, zrozumieć dlaczego zachowują się w taki a nie inny sposób,

-pragną zgłębić przyczyny swoich wyborów,

-dążą do samorozwoju i pozytywnych zmian w życiu w różnych jego sferach,

-chcą się dowiedzieć, czego nie mogą zmienić i powinny po prostu zaakceptować.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt