warsztat

PO CO MI FACET?

termin: 12 – 14 lipca 2019 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00,
niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Kraków
, ul. Lea 15A/3

prowadząca: Kamila Mikołajewska
psychoterapeutka, psycholożka

cena: 290 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata zaliczki w wysokości 90 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatów. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (200 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów.

Czy zastanawiałaś się z jakiego powodu nawiązujesz relacje z mężczyznami? Być może zauważyłaś, że z trudem znosisz samotność i płynnie przechodzisz z jednego związku w kolejny związek? A może myśl o bliskiej relacji z mężczyzną wywołuje w Tobie lęk i wolisz prowadzić życie samotniczki? Jeśli chciałabyś bliżej przyjrzeć się temu obszarowi Twojego życia – zapraszamy na warsztat.

Celem warsztatu będzie uświadomienie sobie z jaką motywacją wchodzimy w związki. Zdrowe dojrzałe relacje opierają się na współzależności – partnerzy troszczą się wzajemnie o siebie, ale jednocześnie funkcjonują jako niezależni dorośli ludzie. Ich decyzja o byciu razem opiera się na chęci wzbogacenia swojego życia, uwzględniającej jednoczesną równowagę między braniem a dawaniem.

Inna motywacja do bycia w związku wypływa z posiadania głębokich deficytów. Kobieta, spotykając na swojej drodze mężczyznę, podświadomie oczekuje, że rozwiąże on jej problemy, uratuje, uszczęśliwi, zaspokoi wyniesione z dzieciństwa deficyty. Widzi w nim „brakującą połówkę jabłka”, ponieważ sama nie posiada zasobów, dzięki którym mogłaby zobaczyć siebie jako pełnowartościową i niezależną osobę. Gdy po pewnym czasie okazuje się, że mężczyzna nie potrafi wypełnić jej deficytów – przeżywa rozczarowanie.

Na warsztacie uczestniczki przyjrzą się powodom, dla których wybierają określonych mężczyzn i oczekiwaniom, które mają wobec związku. Poszerzą swoją świadomość w zakresie przyczyn, dla których decydują się (zgadzają się?) na aktywność seksualną z mężczyznami. Zbadają, czy relacja z mężczyzną wspiera je we wzrastaniu, samorealizacji. Jednocześnie poszukają odpowiedzi na pytanie, co utrudnia im przerwanie związku, który nie jest dla nich satysfakcjonujący i poznają narzędzia, które to ułatwiają.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt