warsztat

OSWOIĆ LĘK

termin: 24 – 26 lutego 2017 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00, niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Kraków
, ul. Lea 15A/3

prowadząca: Ewa Khantouche,
psychoterapeutka

cena: 240 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata zaliczki w wysokości 40 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (200 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatu.

W życiu często odczuwamy lęk. Lęk przed nieznanym, niepokój, czy sobie poradzimy, strach przed podjęciem decyzji, lęk przed odrzuceniem, przed samotnością. Często lęk paraliżuje nasze działania i sabotuje nasze zamierzenia. Odbiera nam radość życia, wiarę we własne możliwości, pewność siebie i siłę sprawczą. Ściska nas za gardło, siedzi w żołądku, gdy się pojawia, serce bije o wiele za szybko, a chaos myśli powoduje rozkojarzenie i ból głowy.

Czy można nad lękiem zapanować? Oswoić go, by przestał nam zagrażać? Kiedy i dlaczego się pojawia? Może jest potrzebny? Jak sobie z nim radzić?

Znalezieniu odpowiedzi na te pytania służy właśnie ten warsztat. Podczas trzydniowego spotkania poruszane będą następujące tematy:

– przekonania i wzorce a emocje, które odczuwamy,

– przyczyny powstawania lęku i jego objawy,

– sposoby radzenia sobie z lękiem (świadomość ciała, zatrzymywanie myśli automatycznych, eliminacja myśli irracjonalnych, praca z przekonaniami),

– elementy relaksacji (ćwiczenia oddechowe, wizualizacja, wprowadzenie do medytacji, muzykoterapia).

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt