grupa rozwojowo-psychoterapeutyczna online

OD SAMOTNOŚCI DO BLISKOŚCI

2-godzinne spotkania co tydzień
czwartki, 19.00 – 21.00 

start: 5 maja 2022 r.

czas trwania: 2 miesiące (8 spotkań)

prowadząca: Małgorzata Czerniejewska
psychoterapeutka, pedagożka, trenerka

cena: 590 zł płatne z góry za całość

Spotkania grupy odbędą się na platformie internetowej Zoom i mają charakter interaktywny. Każda uczestniczka otrzymuje czytelną instrukcję obsługi programu. Grupa ma charakter kameralny.

Warunkiem rezerwacji miejsca w grupie jest zapłata zadatku w wysokości 190 zł. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z uczestnictwa. Po zapłaceniu zadatku prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (400 zł) w terminie 15 dni przed pierwszym spotkaniem grupy. Płatności należy dokonywać na konto Kobiece Serca 63 1090 1665 0000 0001 4692 3816.

Przystąpienie do grupy jest równoznaczne ze zobowiązaniem do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, ewentualna rezygnacja z grupy w trakcie jej trwania nie upoważnia do roszczeń zwrotu za nieodbyte spotkania.

Przed zgłoszeniem do grupy prosimy o upewnienie się, czy spełnione są wszystkie warunki prawidłowego połączenia, na przykład poprzez rozmowę na Zoomie z inną osobą – chodzi przede wszystkim o sprawdzenie szybkości transmisji łącza internetowego oraz poprawności działania kamery, mikrofonu i głośników. Czas na przyłączenie się do każdego spotkania grupy będzie ograniczony do 5 minut od momentu startu – oznacza to, że jeśli komuś w tym czasie nie uda się połączyć, nie może już później uczestniczyć w spotkaniu. Prowadząca grupę ma prawo odmówić uczestnictwa w spotkaniu, jeśli jakość połączenia lub urządzeń jest niewystarczająca do poprawnej wizji i fonii. Prosimy o wyrozumiałość za te ograniczenia.

Grupa OD SAMOTNOŚCI DO BLISKOŚCI może stanowić kontynuację pracy nad sobą po wcześniejszym uczestnictwie w grupach NAŁOGOWA MIŁOŚĆ oraz PIERWSZY KROK. Zapraszamy też do udziału w niej kobiety, które wcześniej nie uczestniczyły w wymienionych grupach.

Człowiek rozwija się i żyje w pełni w relacjach. Jeśli nasze potrzeby rozmowy, bycia wysłuchanym, zrozumianym, otrzymania wsparcia nie są zaspokojone, popadamy w stan samotności, który boli, zwany osamotnieniem. Z czasem gaśnie w nas nadzieja, że coś się zmieni, że będzie inaczej… Stan bezradności, poczucia pustki, braku sensu zasłania marzenia, radość, uniemożliwia spełnienie. Wybór życia w pojedynkę nie jest tożsamy z osamotnieniem, można czuć się osamotnionym będąc w związku, czy też posiadając setki znajomych na Facebooku.

Z myślą o Tobie, w trosce o Twoje osamotnione serce, które pragnie przerwać ten stan, tworzę tę grupę do której Cię zapraszam.

Jeśli:

czujesz się osamotniona,
pragniesz nawiązać bliskie relacje, ale nie wiesz jak,
trafiasz wciąż na nie odpowiednie osoby,
masz już dosyć życia w pojedynkę,
w aktualnym związku brakuje ci bliskości,
obawiasz się związać z kimś na stałe,
trudno Ci otworzyć się na drugą osobę,
nie wiesz jak komunikować swoje potrzeby i dbać o swoje granice,
przestały cię satysfakcjonować przelotne znajomości,
tracisz wiarę, że możesz być w szczęśliwym związku, czy mieć prawdziwych przyjaciół,
chcesz się dowiedzieć, jak budować zdrowe relacje

to ta grupa jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu i wsparciu grupy:

poszerzysz swoją świadomość na temat tego w jaki sposób budujesz relacje, jakie schematy powtarzasz,
odkryjesz co w tych schematach ci służy, a co warto zmienić, nad czym popracować,
nauczysz się nazywać swoje potrzeby i strategie ich zaspokajania,
dowiesz się, jakie czynniki oraz zachowania zbliżają ludzi do siebie, a jakie oddalają,
wzmocnisz swoją asertywność, nauczysz się wyznaczać granice i zachowywać w sposób nieuległy i nieagresywny, dbając o potrzeby drugiej osoby.

Grupa daje możliwość poznania doświadczeń innych kobiet i otwarcia się na relacje z nimi. Możesz liczyć na zrozumienie i wsparcie osób, które mierzą się z podobnymi problemami.  Ja, jako prowadząca grupę, będę Twoją towarzyszką na drodze od samotności do bliskości.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt