LETNIA PROMOCJA
SPOTKAŃ PSYCHOTERAPEUTYCZNYCH

bezpłatne spotkanie
z wybraną psychoterapeutką
w Krakowie, Warszawie lub przez Skype
przy opłacie z góry za trzy spotkania

Promocja ważna od 21 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.

SZCZEGÓŁY

Jak skorzystać z promocji?

1. Wybierz psychoterapeutkę, z którą chcesz się umówić.>>ZESPÓŁ

2. Zadzwoń do nas lub napisz maila ze zgłoszeniem chęci skorzystania z promocji, podając nazwisko wybranej psychoterapeutki, określając, czy spotkania mają się odbyć w ośrodku w Krakowie, ośrodku w Warszawie, czy przez Skype. Podaj też optymalny dla Ciebie termin pierwszego spotkania.

3. Pierwsze spotkanie musi się odbyć po 21 czerwca, a przed 31 sierpnia br. Terminy trzech kolejnych spotkań ustalasz wspólnie z psychoterapeutką po pierwszym spotkaniu. Ostatnie spotkanie w ramach promocji nie może się odbyć później niż 6 tygodni po pierwszym spotkaniu.

4. Każde spotkanie w ramach promocji trwa 50-60 minut.

5. Jeśli korzystasz z promocyjnych spotkań w jednym z naszych ośrodków (Kraków, Warszawa), przed odbyciem pierwszego spotkania dokonujesz zapłaty na miejscu gotówką z góry za trzy kolejne (360 zł). Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

6. Jeśli korzystasz z promocyjnych spotkań przez Skype, po umówieniu terminu pierwszego spotkania, przed jego odbyciem dokonujesz zapłaty przelewem na konto Fundacji Kobiece Serca (77 1030 0019 0109 8530 0035 0071) z góry za trzy kolejne (360 zł), a potwierdzenie przelewu wysyłasz na adres mailowy psychoterapeutki. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

7. Promocja nie dotyczy klientek, które aktualnie korzystają z konsultacji czy psychoterapii indywidualnych w Fundacji Kobiece Serca. 

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt