bezpłatna konsultacja mailowa

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji mailowej, udzielanej przez naszych psychoterapeutów, opisz swój problem w liście nie przekraczającym 10 000 znaków i wyślij go na nasz adres, w polu Temat wpisując KONSULTACJA MAILOWA. Odpowiedź otrzymasz na swoją skrzynkę w terminie 21 dni.

Pisząc do nas możesz liczyć na zrozumienie Twojego problemu oraz empatyczne wsparcie. Zapewniamy całkowitą dyskrecję, Twój list zachowamy tylko do naszej wiadomości.

W ramach konsultacji nie udzielamy rad, nie oceniamy, nie osądzamy, dzielimy się refleksjami, jakie nam się nasunęły po przeczytaniu Twojego listu. Pomagamy określić wybory przed którym stoisz i uświadomić ich konsekwencje. Decyzje podejmujesz Ty.

Określenie przez Ciebie oczekiwań wobec konsultacji ułatwi jej udzielenie przez psychoterapeutę.

konsultacja

Konsultacja to niezobowiązujące spotkanie z psychoterapeutą trwające 50-60 minut, może się ono odbyć w naszym ośrodku w Krakowie, Warszawie lub przez Skype.

Podczas konsultacji uzyskasz pomoc w nazwaniu problemu i uświadomieniu możliwości jego rozwiązania. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii, konsultacja pozwoli Ci poznać metody pracy psychoterapeuty, określić jej cel oraz orientacyjny czas trwania. Konsultacja nie służy postawieniu Ci „diagnozy” i wypisaniu „recepty”, ani też wskazaniu Ci „właściwej” drogi.

Możesz umówić się z psychoterapeutą na kilka spotkań konsultacyjnych w dowolnym odstępie czasu – nie jest to jednak psychoterapia. Podjęcie psychoterapii następuje po zawarciu kontraktu.

PROMOCJA KONSULTACJI PRZEZ SKYPE – trzy w cenie dwóch. Promocja trwa od 15 kwietnia do 15 maja 2020 r.
>>szczegóły

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt