warsztat

KOBIECY SYLWESTER ONLINE

termin: 31 grudnia 2020 r. – 1 stycznia 2021 r.

(godz. 20.00 – 1.00)

prowadząca: Eugenia Herzyk,
psychoterapeutka

cena: 250 zł

Sylwestrowy warsztat odbędzie się na platformie internetowej Zoom i będzie miał charakter interaktywny. Każda uczestniczka otrzyma przed warsztatem materiały, umożliwiające jej przygotowanie się do niego. W przypadku pytań lub wątpliwości, uczestniczka będzie mogła kontaktować się przed warsztatem z prowadzącą. Grupa będzie miała charakter kameralny.

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata całości kwoty, czyli 250 zł, przelewem na konto Kobiece Serca 63 1090 1665 0000 0001 4692 3816. W przypadku rezygnacji z warsztatu w terminie późniejszym niż 7 dni przed jego rozpoczęciem kwota ta nie podlega zwrotowi. Po dokonaniu zapłaty prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji.

Przed zgłoszeniem do grupy prosimy o upewnienie się, czy spełnione są wszystkie warunki prawidłowego połączenia, na przykład poprzez rozmowę na Zoomie z inną osobą – chodzi przede wszystkim o sprawdzenie szybkości transmisji łącza internetowego oraz poprawności działania kamery, mikrofonu i głośników, a także czy zapewnione są warunki gwarantujące prywatność innym uczestniczkom. Czas na przyłączenie się do warsztatu będzie ograniczony do 15 minut od momentu startu – oznacza to, że jeśli komuś w tym czasie