warsztat

KOBIECY SYLWESTER ONLINE

termin: 31 grudnia 2020 r. – 1 stycznia 2021 r.

(godz. 20.00 – 1.00)

prowadząca: Eugenia Herzyk,
psychoterapeutka

cena: 250 zł

Sylwestrowy warsztat odbędzie się na platformie internetowej Zoom i będzie miał charakter interaktywny. Każda uczestniczka otrzyma przed warsztatem materiały, umożliwiające jej przygotowanie się do niego. W przypadku pytań lub wątpliwości, uczestniczka będzie mogła kontaktować się przed warsztatem z prowadzącą. Grupa będzie miała charakter kameralny.

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata całości kwoty, czyli 250 zł, przelewem na konto Kobiece Serca 63 1090 1665 0000 0001 4692 3816. W przypadku rezygnacji z warsztatu w terminie późniejszym niż 7 dni przed jego rozpoczęciem kwota ta nie podlega zwrotowi. Po dokonaniu zapłaty prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji.

Przed zgłoszeniem do grupy prosimy o upewnienie się, czy spełnione są wszystkie warunki prawidłowego połączenia, na przykład poprzez rozmowę na Zoomie z inną osobą – chodzi przede wszystkim o sprawdzenie szybkości transmisji łącza internetowego oraz poprawności działania kamery, mikrofonu i głośników, a także czy zapewnione są warunki gwarantujące prywatność innym uczestniczkom. Czas na przyłączenie się do warsztatu będzie ograniczony do 15 minut od momentu startu – oznacza to, że jeśli komuś w tym czasie nie uda się połączyć, nie może już później uczestniczyć w warsztacie. Prowadząca grupę ma prawo odmówić uczestnictwa w spotkaniu, jeśli jakość połączenia lub urządzeń jest niewystarczająca do poprawnej wizji i fonii, a także gdy nie zapewnione są warunki gwarantujące prywatność innym uczestniczkom. Podczas warsztatu nie będzie można spożywać napojów alkoholowych. Prosimy o wyrozumiałość za te ograniczenia.

W tych niezwykłych czasach proponujemy spędzenie niezwykłego Sylwestra – w formie prowadzanego przez psychoterapeutkę warsztatu online w gronie kobiet.  Zatroszczymy się o odpowiednią oprawę tego wydarzenia, ale w odmienny niż zwykle sposób. Choć ważne będzie przygotowanie swojego ciała – poprzez specjalną kąpiel, strój, czy makijaż, będzie ono współgrało z przygotowaniem psychiki – zadbaniem,  aby osiągnęła ona stan oczyszczenia z tego, co niepotrzebne, równowagi i otwarcia na autentyczny kontakt. Kontakt ze sobą, z drugim człowiekiem i ze światem. Stan przepływu.

Nie będziemy tylko siedzieć i rozmawiać, choć na pewno na to będzie też miejsce. Będziemy tańczyć, tworzyć, będziemy też wspólnie praktykować mindfulness – medytować i wykonywać jogiczne asany. Będziemy się dzielić tym, co przygotowałyśmy na ten wyjątkowy wieczór, wzajemnie się inspirować, otwierać się na bogactwo we własnym wnętrzu i bogactwo innych kobiet.

Kobiecy Sylwester online będzie okazją do doświadczania wspólnoty, poczucia przynależności do kobiecego grona z zachowaniem swojej indywidualności. Zapraszamy na ten wieczór kobiety w każdym wieku, otwarte na nowe doświadczenia, zainteresowane swoim rozwojem.

Przed warsztatem każda uczestniczka otrzyma materiały z opisem przygotowań do niego – wykonanie przedstawionych w nim zadań jest oczywiście całkowicie dobrowolne. W przypadku pytań lub wątpliwości będzie miała przed warsztatem możliwość mailowego lub telefonicznego kontaktu z prowadzącą.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt