warsztat

KIEDY KOBIETA KOCHA ZA BARDZO…

termin: 4 – 6 października 2019 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00, niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca
Warszawa
, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Eugenia Herzyk
psychoterapeutka

cena: 340 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata zaliczki w wysokości 140 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (200 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatu.

Jeśli zastanawiasz się, czy kochasz za mało, czy za bardzo… Czy Twoje oczekiwania wobec partnera są za małe, czy za duże… Co Ci w związku wolno, a do czego nie chcesz dać sobie prawa… to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie, żebyś mogła dostrzec, że to Ty wybierasz sposób, w jaki kochasz.

Jeśli już odkryłaś, że kochasz za bardzo, ale nie potrafisz tego zmienić… Mówisz, że to silniejsze od Ciebie… I choć cierpisz, to jednak „serce” jest dla Ciebie ważniejsze niż „rozum”… to ten warsztat jest dla Ciebie, abyś mogła odkryć zarówno przyczyny swojego problemu, negatywne konsekwencje unikania zmiany i sposób jej przeprowadzenia.

„Kochanie za bardzo” jest terminem określającym jeden z wzorów uzależnienia od miłości. Jednak ponieważ potrzeby kochania i bycia kochaną są wplecione w ludzkie życie, a łączenie się w pary ich naturalną konsekwencją, wiele kobiet ma trudność w auto-diagnozie. Czy pomaganie partnerowi, wspieranie go w trudnościach to już „kochanie za bardzo”? Czy aby „za bardzo nie kochać” kobieta ma się skupić na własnych potrzebach, a jeśli partner ich nie zaspokaja, to zrywać związek? Czy kobieta, która wybacza partnerowi zdradę zawsze „kocha za bardzo”?

Na warsztacie przyjrzymy się różnym sposobom „kochania” mężczyzny przez kobietę i konsekwencjom, jakie z wyborem tego sposobu się wiążą. Uczestniczki uzyskają użyteczne narzędzia, pozwalające im poszerzyć świadomość odnośnie związków, które tworzą i wskazówki, jak z „kochania za bardzo” się uwolnić.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”
w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt