warsztat

KIEDY KOBIETA KOCHA ZA BARDZO…

termin: 25 – 27 maja 2018 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00, niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca
Warszawa
, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Eugenia Herzyk
psychoterapeutka

cena: 290 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata zaliczki w wysokości 90 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatów. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (200 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów.

 

brak wolnych miejsc
zapisujemy na listę rezerwową

Jeśli zastanawiasz się, czy kochasz za mało, czy za bardzo… Czy Twoje oczekiwania wobec partnera są za małe, czy za duże… Co Ci w związku wolno, a do czego nie chcesz dać sobie prawa… to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie, żebyś mogła dostrzec, że to Ty wybierasz sposób, w jaki kochasz.

Jeśli już odkryłaś, że kochasz za bardzo, ale nie potrafisz tego zmienić… Mówisz, że to silniejsze od Ciebie… I choć cierpisz, to jednak „serce” jest dla Ciebie ważniejsze niż „rozum”… to ten warsztat jest dla Ciebie, abyś mogła odkryć zarówno przyczyny swojego problemu, negatywne konsekwencje unikania zmiany i sposób jej przeprowadzenia.

„Kochanie za bardzo” jest terminem określającym jeden z wzorów uzależnienia od miłości. Jednak ponieważ potrzeby kochania i bycia kochaną są wplecione w ludzkie życie, a łączenie się w pary ich naturalną konsekwencją, wiele kobiet ma trudność w auto-diagnozie. Czy pomaganie partnerowi, wspieranie go w trudnościach to już „kochanie za bardzo”? Czy aby „za bardzo nie kochać” kobieta ma się skupić na własnych potrzebach, a jeśli partner ich nie zaspokaja, to zrywać związek? Czy kobieta, która wybacza partnerowi zdradę zawsze „kocha za bardzo”?

Na warsztacie przyjrzymy się różnym sposobom „kochania” mężczyzny przez kobietę i konsekwencjom, jakie z wyborem tego sposobu się wiążą. Uczestniczki uzyskają użyteczne narzędzia, pozwalające im poszerzyć świadomość odnośnie związków, które tworzą i wskazówki, jak z „kochania za bardzo” się uwolnić.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”
w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt