warsztat rozwojowy online

JAK WZMOCNIĆ SWOJĄ SAMOOCENĘ?

termin: 16 – 17 kwietnia 2021 r.

(piątek 17.00 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00)

prowadząca: Dorota Gąsiorowska,
psychoterapeutka, psycholożka

cena: 350 zł 

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata kwoty 350 zł przelewem na konto Kobiece Serca | terapia i rozwój 63 1090 1665 0000 0001 4692 3816. Zapłacona kwota nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu. Po zapłacie prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji.

Warsztat  odbędzie się  w formie online na platformie internetowej Zoom (każda uczestniczka dostaje czytelną instrukcję obsługi programu). Warsztat ma charakter interaktywny, grupa warsztatowa ma charakter kameralny.

Uczestniczki online prosimy o sprawdzenie przed warsztatem, czy wszystko działa poprawnie, na przykład poprzez połączenie na Zoomie z inną osobą – chodzi przede wszystkim o sprawdzenie skuteczności transmisji łącza internetowego oraz poprawności działania kamery, mikrofonu i głośników. Czas na przyłączenie się do warsztatu będzie ograniczony do 5 minut od momentu startu – oznacza to, że jeśli komuś w tym czasie nie uda się połączyć, nie może już później uczestniczyć w warsztacie.  Prosimy o wyrozumiałość za te ograniczenia.

Od czego to zależy, że niektóre kobiety mając zaufanie do siebie, wiarę w siebie i swoje możliwości, idą przez życie jak burza, realizują swoje marzenia jedne po drugim, a  inne tego nie potrafią? Wysoka samoocena, determinująca moc sprawczą,  jest stanem nad którym pracujemy całe życie. Jednym przychodzi to łatwiej, inni potrzebują wsparcia, wiedzy i narzędzi.

Samoocena, korespondująca z poczuciem własnej wartości, to opinia na swój temat. Jak się czujesz w relacji samej ze sobą?  Co do siebie czujesz, jak  o sobie myślisz, jak traktujesz swoje ciało? Czy jest Ci dobrze we własnej skórze? Uważasz siebie za osobę wartościową, niezależnie od tego, co mówią inni? Albo Twój Wewnętrzny Krytyk?

Może często masz poczucie, że jesteś niewystarczająco dobra, borykasz się z nieśmiałością, często rezygnujesz z wyzwań sądząc, że są zbyt trudne lub że sobie nie poradzisz?  Zdarza się, że uzależniasz swoje samopoczucie od oceny innych? Koncentrujesz się na tym “co ludzie o tobie pomyślą”?  Obawiasz się mówić o swoich potrzebach, emocjach? Chciałabyś osiągnąć sukces, ale nie wiesz, jak sięgnąć po “swoje”? Jeśli tak jest – zapraszam Cię do udziału w warsztacie. Dowiesz się jak wzmacniać swoją samoocenę, poznasz narzędzia, które to ułatwiają.

W trakcie warsztatu :

– dokonasz autodiagnozy twojej samooceny oraz analizy od czego ona zależy,

– dowiesz się, dlaczego adekwatna samoocena jest tak ważna w naszym życiu i jakie skutki zaniżonej samooceny

– sprawdzisz jakie masz przekonania na własny temat, przećwiczysz metody pracy z przekonaniami,

– przyjrzysz się swoim oczekiwaniom wobec siebie, różnicy między „Ja realnym” a „Ja idealnym”,

– poznasz technikę pracy z Wewnętrznym Krytykiem oraz jak nie wpaść w pułapkę perfekcjonizmu,

– określisz własne zasoby i ograniczenia,

– zyskasz możliwość empatycznego przyjrzenia się sobie i swoim słabościom,

– określisz swoje priorytety,

– nauczysz się nazywać i realizować własne potrzeby,

– dowiesz się, w jaki sposób wspierać siebie samą i budować pozytywne myślenie o sobie.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt