warsztat

GESTALTOWSKA PRACA ZE SNEM

termin: 20 – 22 stycznia 2017 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00, niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca, Warszawa, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Eugenia Herzyk,
psychoterapeutka

cena: 290 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata zaliczki w wysokości 90 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (200 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatu.

Sny można traktować jako przejaw bezładnej pracy naszego mózgu, która niczemu nie służy albo profetyczne objawienia podlegające interpretacjom. Istnieje jednak trzecie podejście do śnienia, korespondujące z założeniami psychoterapii gestaltowskiej – takie, w którym traktujemy sny jako sposób komunikacji nas samych ze sobą.  Problem polega na tym, że jesteśmy przyzwyczajeni do komunikacji werbalnej, angażującej przede wszystkim lewą półkulę mózgu. Komunikacja pozawerbalna, oparta nie na słowach, ale obrazach, czy metaforach, umyka naszej uwadze.

Przy gestaltowskiej pracy ze snem terapeuta pomaga klientowi ten przekaz, który daje samemu sobie w postaci snu, odczytać. Daje to wspaniałą okazję do głębszego poznania siebie, uświadomienia treści dotąd ukrytych, domknięcia tego, co dotąd otwarte kształtowało mechanizmy zachowań. A także do przeżycia niezwykłego doświadczenia, które może mieć moc terapeutyczną.

Podczas warsztatu popracujemy ze snami zarówno aktualnymi, jak i zapamiętanymi z przeszłości. Każda uczestniczka będzie miała w kontakcie z prowadzącą przestrzeń tylko dla siebie, ale również będzie mogła skorzystać z doświadczenia pracy w parach, czy w grupie.

Jeśli chcesz zagłębić się w tajemniczą krainę śnienia – zapraszamy.

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona – decyduje kolejność rezerwacji miejsc potwierdzonej zapłatą zaliczki.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt