warsztat

EMOCJE POD KONTROLĄ

termin: 16 lipca 2016 r.
godz. 11.00 – 15.00

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Warszawa, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Karolina Solecka-Rzytka,
psycholog,
psychoterapeutka

cena: 65 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata 65 zł. Kwota ta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu. Po dokonaniu zapłaty prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji.

Wymykające się spod kontroli emocje, szczególnie takie jak strach, smutek, czy złość, stanowią zwykle źródło dotkliwych problemów. Często jednak aby do nich nie dopuścić wykształcamy różnego rodzaju mechanizmy obronne, które z jednej strony przynoszą oczekiwany efekt emocjonalny, z drugiej jednak mają niekorzystne konsekwencje – mogą na przykład doprowadzić do uzależnienia. Jak zatem skutecznie i zdrowo kontrolować emocje?

Na warsztacie uczestniczki poznają najważniejsze założenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej w obszarze radzenia sobie z emocjami. Dowiedzą się, czy są emocje i jakimi prawami się rządzą, a także poznają sposoby wpływania na nie. Uświadomią sobie, że podział na emocje negatywne i pozytywne jest bardzo subiektywny i zwykle skutkuje utrwaleniem niekonstruktywnych metod zarządzania emocjami.

Warsztat obejmuje zarówno treści psychoedukacyjne, jak i praktyczne ćwiczenia.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt