DZIEŃ OTWARTY

termin: 23 stycznia 2016 r.

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca
Warszawa, ul. Nowiniarska 8/3

Przyjdź do nas – poznaj nasze psychoterapeutki, weź udział w bezpłatnym warsztacie, dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Zgłoszenia na bezpłatne warsztaty przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc, potem zapisujemy na listy rezerwowe. W ramach Dnia Otwartego można brać udział tylko w jednym bezpłatnym warsztacie. Pierwszeństwo w rezerwacji miejsca mają kobiety, które nigdy nie korzystały z oferty pomocy Fundacji Kobiece Serca.   

PROGRAM

10.00 – 13.00
bezpłatny warsztat
CZAS NA ZMIANY
prowadząca: Eugenia Herzyk, psychoterapeutka
brak wolnych miejsc, zapisujemy na listę rezerwową

Jakie warunki muszą być spełnione, abyśmy mogły wprowadzić zmianę w nasze życie? Dlaczego tak trudno nam to zrobić – cały czas odkładamy je na później albo po ich wprowadzeniu szybko się wycofujemy? Skąd wziąć pewność, że warto podjąć ryzyko zmiany, że jest ona dla nas właściwa? Zmiana może dotyczyć różnych aspektów naszego życia: związku, pracy, dbałości o swoje zdrowie, ale jej mechanizm zawsze jest taki sam. Poznacie go na tym warsztacie.

13.30 – 16.30
bezpłatny warsztat
PODSTAWY ASERTYWNOŚCI
prowadząca: Katarzyna Książek, psychoterapeutka, psycholożka
brak wolnych miejsc, zapisujemy na listę rezerwową

Kobieta, która kocha za bardzo cechuje się między innymi nieumiejętnością zachowań asertywnych. W związku podporządkowuje się mężczyźnie, nie stawia granic, a gdy takiej postawy ma dość – wybucha i stara się zdominować partnera. Poznanie podstaw asertywności daje możliwość wyboru trzeciej opcji. Asertywna kobieta potrafi kochać innych zdrową miłością, bo kocha także siebie. Na warsztacie uczestniczki będą miały okazję przyjrzeć się trudnościom w byciu asertywną w związku.

17.00 – 20.00
bezpłatny warsztat
EMOCJE POD KONTROLĄ
prowadząca: Karolina Solecka-Rzytka, psychoterapeutka, psycholożka
brak wolnych miejsc, zapisujemy na listę rezerwową

Na warsztacie uczestniczki poznają najważniejsze założenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej w obszarze radzenia sobie z emocjami. Dowiedzą się, czym są emocje, jakie są mechanizmy ich powstawania, a także poznają sposoby wpływania na nie. Uświadomią sobie, że podział na emocje negatywne i pozytywne jest subiektywny i zwykle skutkuje utrwaleniem niekonstruktywnych metod zarządzania emocjami.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt