DZIEŃ OTWARTY

termin: 13 września 2015 r.

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca, Warszawa, ul. Nowiniarska 8/3

Przyjdź do nas – poznaj nasze psychoterapeutki, weź udział w bezpłatnych warsztatach, dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Brak wolnych miejsc – zapisujemy tylko na listę rezerwową.

PROGRAM

10.00 – 13.00
bezpłatny warsztat
PODSTAWY ASERTYWNOŚCI
prowadząca: Eugenia Herzyk, psychoterapeutka

Kobieta, która kocha za bardzo cechuje się między innymi nieumiejętnością zachowań asertywnych. W związku podporządkowuje się mężczyźnie, nie stawia granic, a gdy takiej postawy ma dość – wybucha i stara się zdominować partnera. Poznanie podstaw asertywności daje możliwość wyboru trzeciej opcji. Asertywna kobieta potrafi kochać innych zdrową miłością, bo kocha także siebie. Na warsztacie uczestniczki będą miały okazję przyjrzeć się trudnościom w byciu asertywną w związku.

13.30 – 16.30
bezpłatny warsztat
WEWNĘTRZNE DZIECKO – metafora, czy rzeczywistość?
prowadząca: Eugenia Herzyk, psychoterapeutka

Pojęcie „wewnętrznego dziecka” jest często wykorzystywane przez psychoterapeutów różnych nurtów w pracy z klientem/pacjentem. Na czym polega skuteczność tego podejścia? Czy można całkowicie uwolnić się od skutków dysfunkcyjnego dzieciństwa? Po co w ogóle wracać podczas psychoterapii do tego okresu i z jakimi to wiąże się niebezpieczeństwami? Na ile terapia „wewnętrznego dziecka”, proponowana choćby przez Johna Bradshawa, jest zgodna z najnowszymi odkryciami neuronauk?

17.00 – 20.00
bezpłatny warsztat
EMOCJE POD KONTROLĄ
prowadząca: Karolina Solecka-Rzytka, psycholog, psychoterapeutka

Na warsztacie uczestniczki poznają najważniejsze założenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej w obszarze radzenia sobie z emocjami. Dowiedzą się, czy są emocje i jakimi prawami się rządzą, a także poznają sposoby wpływania na nie. Uświadomią sobie, że podział na emocje negatywne i pozytywne jest bardzo subiektywny i zwykle skutkuje utrwaleniem niekonstruktywnych metod zarządzania emocjami.

Zgłoszenia na bezpłatne warsztaty przyjmujemy mailowo do wyczerpania limitu miejsc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt