DZIEŃ OTWARTY

termin: 24 stycznia 2016 r.

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca
Kraków, ul. Lea 15A/3

Przyjdź do nas – poznaj nasze psychoterapeutki, weź udział w bezpłatnym warsztacie, dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Zgłoszenia na bezpłatne warsztaty przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc, potem zapisujemy na listy rezerwowe. W ramach Dnia Otwartego można brać udział tylko w jednym bezpłatnym warsztacie. Pierwszeństwo w rezerwacji miejsca mają kobiety, które nigdy nie korzystały z oferty pomocy Fundacji Kobiece Serca.  

PROGRAM

11.00 – 14.00
bezpłatny warsztat
POKOCHAJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ
prowadząca: Ewa Hirsz, psychoterapeutka
brak wolnych miejsc, zapisujemy na listę rezerwową

Kobiecość – to obszar decydujący o naszym poczuciu własnej wartości, wpływający na dokonywane przez nas życiowe wybory oraz charakter relacji, które tworzymy. Na warsztacie uczestniczki będą miały okazję odkryć przeszkody, uniemożliwiające im pełną ekspresję swojej kobiecości, a także poznać sposoby na jej bezwarunkową, pełną akceptację. Kobiety, które pokochały swoją kobiecość zyskują wolność bycia sobą i otwartość na tworzenie partnerskich związków.

14.30 – 17.30
bezpłatny warsztat
CZAS NA ZMIANY
prowadząca: Eugenia Herzyk, psychoterapeutka
brak wolnych miejsc, zapisujemy na listę rezerwową

Jakie warunki muszą być spełnione, abyśmy mogły wprowadzić zmianę w nasze życie? Dlaczego tak trudno nam to zrobić – cały czas odkładamy je na później albo po ich wprowadzeniu szybko się wycofujemy? Skąd wziąć pewność, że warto podjąć ryzyko zmiany, że jest ona dla nas właściwa? Zmiana może dotyczyć różnych aspektów naszego życia: związku, pracy, dbałości o swoje zdrowie, ale jej mechanizm zawsze jest taki sam. Poznacie go na tym warsztacie.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt