bezpłatny warsztat

DDD – stygmat, czy uwolnienie?

termin: 12 grudnia 2022 r,
godz. 16.30 – 20.30

miejsce: Ośrodek Kobiece Serca,
Kraków, ul. Lucjana Rydla 2/3

prowadząca: Eugenia Herzyk
psychoterapeutka

Zapisy mailowe pod adresem kobieceserca@home.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przed warsztatem wysyłana jest prośba o potwierdzenie uczestnictwa, na którą pozytywna odpowiedź decyduje o zachowaniu rezerwacji.

Dorosła Dziewczynka z rodziny Dysfunkcyjnej, w skrócie DDD, to etykieta, która może pomóc w polepszeniu swojego psychicznego dobrostanu, ale nie musi. Na warsztacie każda uczestniczka zapozna się ze znaczeniem określenia DDD i będzie miała możliwość  określenia, czy jej to dotyczy. Pogłębi też swoją wiedzę na temat syndromu DDD, dowie się o krytycznych okresach rozwojowych w okresie dzieciństwa, deficytach, jakie mogą być następstwem różnych jego dysfunkcji oraz objawach tych deficytów w życiu dorosłym. Określi, dlaczego przypięcie etykiety „DDD” może zaszkodzić i zastanowi się, czy zawsze „przerabianie” dzieciństwa ma sens. Na koniec uczestniczka zaznajomi się z możliwościami uzupełnienia deficytów rozwojowych, w którym to procesie pomocna może być psychoterapia.

Warsztat skierowany jest do kobiet zainteresowanych lepszym poznaniem siebie i wpływu dzieciństwa na ukształtowanie się ich osobowości oraz mechanizmów zachowań. Skorzystać z niego mogą również te kobiety, która zastanawiają się nad podjęciem decyzji o uczestnictwie w grupie terapeutycznej  TERAPIA DDD.