warsztat

CZAS NA ZMIANY

termin: 11 – 13 stycznia 2019 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00,
niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Kraków,
 ul. Lea 15A/3

prowadząca: Eugenia Herzyk,
psychoterapeutka

cena: 340 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest zapłata zaliczki w wysokości 100 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (240 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatu.

skorzystaj z promocji –
drugi warsztat za pół ceny!!!

>> szczegóły

W życiu każdej kobiety uwidaczniają się dwie potrzeby. Z jednej strony mamy potrzebę stabilizacji, ugruntowania, poczucia bezpieczeństwa bazującego na stałości i przewidywalności jutra. Z drugiej jednak dążymy do zmian, bo chcemy się rozwijać, odkrywać nowe, w pełni wykorzystywać swój potencjał, zastępować stare nowym.

Bywa, że między tymi potrzebami pojawia się konflikt. Kobiety mówią wówczas o swoich „dwóch głowach”. Jedna skłania się ku temu, by pozostać w związku, druga namawia do rozstania. Jedna chce kontynuować pracę w tej samej firmie, druga – przejść do nowego pracodawcy. Jedna chce otaczać się tym co znane, sprawdzone.  Druga zerka poza strefę komfortu wyobrażając sobie korzyści, jakie uzyska decydując się na ryzyko zmian.

Z wychodzeniem poza strefę komfortu mamy do czynienia również wtedy, gdy podejmujemy się jakiegoś wyzwania – chcemy nauczyć się języka, rzucić palenie, zacząć dbać o swoją fizyczną kondycję, poszerzyć swoje zawodowe kwalifikacje. Albo nawiązać relację, wejść w konkubinat, zawrzeć małżeństwo, zdecydować się na dziecko…

Dlaczego często, gdy stoimy na rozstajach dróg, tak trudno nam podjąć decyzję, którą z nich iść? Dlaczego często nie realizujemy podjętych zobowiązań (szczególnie noworocznych)?

O tym będzie mowa na tym warsztacie. A także o tym, jak poznać, że nadszedł czas na zmiany, jak się do nich przygotować i jak je skutecznie przeprowadzić.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”
w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt