warsztat

CO MI PRZESZKADZA POKOCHAĆ SIEBIE?

termin: 1 – 3 marca 2019 r.

(piątek 17.30 – 20.30, sobota 10.00 – 18.00,
niedziela 10.00 – 16.00)

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Warszawa, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Eugenia Herzyk,
psychoterapeutka

cena: 340 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata zaliczki w wysokości 100 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatów. Po zapłaceniu zaliczki prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Zapłata pozostałej kwoty (240 zł) – na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów.

skorzystaj z promocji –
drugi warsztat za pół ceny

>> szczegóły

Kochające za bardzo kobiety zazwyczaj mają problem z miłością własną. Są specjalistkami od dostrzegania i zaspokajania potrzeb innych, w szczególności ukochanego mężczyzny, ale trudno im skierować uwagę na potrzeby własne. Niezwykle wyrozumiałe dla otoczenia, siebie obwiniają za najmniejsze potknięcie. Dbające o to, żeby nikogo nie urazić, nie zasmucić, nie zezłościć, nie stawiają żadnych granic i dają sobie wejść na głowę.

W wielu opracowaniach podkreśla się, że aby uwolnić się z kochania za bardzo, trzeba pokochać siebie. No dobrze – ale jak to zrobić? Jak nie przegiąć w drugą stronę i nie stać się totalną egocentryczką? Czym miłość własna różni się od egoizmu? Co stoi na przeszkodzie, by tę miłość własną rozwinąć?

Na te, oraz inne pytania i wątpliwości dotyczące pokochania siebie uczestniczki będę mogły znaleźć odpowiedź na warsztacie. Oprócz poznania przyczyn niedostatków miłości własnej otrzymają narzędzia do zmiany swojego nastawienia do siebie. Uświadomią sobie, jak olbrzymią rolę w kształtowaniu miłości własnej ma ich myślenie oraz zachowania.

Warsztat jest skierowany przede wszystkim do kobiet, które odkryły w sobie skłonność do kochania za bardzo i destrukcyjny dla siebie wpływ takiego sposobu funkcjonowania w relacjach i związkach.

W naszym ośrodku można skorzystać z noclegu w warunkach „materacowych”
w cenie 20 zł za noc.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt