warsztat

AKCEPTACJA SIEBIE –
co to znaczy, jak to zrobić i dlaczego warto?

termin: 3 lipca 2015 r, 11.00-15.00

miejsce: Ośrodek Fundacji Kobiece Serca,
Warszawa, ul. Nowiniarska 8/3

prowadząca: Justyna Waś
psycholog, psychoterapeutka

cena: 95 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata całej kwoty z góry – 95 zł. Kwota ta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatów. Po dokonaniu zapłaty prosimy o poinformowanie nas o tym mailowo – zwrotnie prześlemy potwierdzenie rezerwacji.

Akceptacja siebie w całości jest jednym z filarów zdrowej miłości własnej, a ta z kolei – podstawą dobrego samopoczucia i tworzenia partnerskich relacji. Akceptacja – to przyjęcie bez ocen i osądów tego, co jest, a więc umiejętność bezkrytycznego przyjrzenia się swoim możliwościom i ograniczeniom, wierność rzeczywistości zamiast życia w iluzji na swój temat, pogodzenie się z tym, że jest się tylko człowiekiem, a nie istotą idealną. Ćwiczenie samoakceptacji pozwala na podniesienie poczucia swojej wartości, ale też uniknięcie narcystycznej pułapki.

Wiele kobiet ma problem z akceptacją siebie, często u podłoża tego problemu leży brak bezwarunkowej akceptacji przez rodziców w dzieciństwie. W życiu dorosłym mogły stać się kobietami usilnie zabiegającymi o akceptację przez innych – rodzinę, swojego partnera, znajomych. Albo też stawiającymi same sobie coraz to nowe poprzeczki, od których pokonania uzależniają akceptację siebie.

Podczas warsztatu uczestniczki poznają narzędzia, ułatwiające pokonanie przeszkód do pełnej akceptacji siebie, między innymi techniki poznawczej pracy z przekonaniami, techniki behawioralne oraz doświadczenia gestaltowskie.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt