WAKACYJNA PROMOCJA KONSULTACJI

bezpłatna 1.5 godzinna konsultacja z wybraną psychoterapeutką
w Krakowie, Warszawie lub przez Skype
przy opłacie z góry za trzy spotkania

Promocja ważna od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 r.

SZCZEGÓŁY

Jak skorzystać z promocji?

1. Wybierz psychoterapeutkę, z którą chcesz się umówić.>>ZESPÓŁ

2. Zadzwoń do nas lub napisz maila ze zgłoszeniem chęci skorzystania z promocji, podając nazwisko wybranej psychoterapeutki, określając, czy konsultacja ma się odbyć w Krakowie, Warszawie, czy przez Skype, a także podając najbardziej dogodne dla Ciebie terminy. Termin konsultacji musi zawierać się w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 r.

3. O tym, czy chcesz skorzystać z promocji, decydujesz po odbyciu 1.5-godzinnej konsultacji.

4. Jeśli po odbyciu konsultacji nie decydujesz się korzystać z promocji, płacisz tylko za 1.5-godzinną konsultację (135 zł w ośrodku w Krakowie, 160 zł w ośrodku w Warszawie, 160 zł przez Skype). Płatność za konsultację w ośrodku w Krakowie lub w Warszawie następuje gotówką po spotkaniu. Płatność za konsultację przez Skype następuje z góry, przed spotkaniem, przelewem na konto Fundacji Kobiece Serca.

5. Jeśli decydujesz się korzystać z promocji, 1.5-godzinna konsultacja, którą odbyłaś, jest bezpłatna, dokonujesz natomiast opłaty z góry za trzy 1-godzinne spotkania psychoterapeutyczne, których terminy ustalasz wspólnie z psychoterapeutką. Opłata wynosi 300 zł w ośrodku w Krakowie, 360 zł w ośrodku w Warszawie – płatne gotówką po konsultacji. W przypadku konsultacji przez Skype, gdy chcesz skorzystać z promocji dopłacasz przelewem na konto Fundacji Kobiece Serca kwotę 200 zł (360 zł – 160 zł) przed pierwszym spotkaniem, które odbędzie się w ramach promocji.

6. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości związane z promocją – skontaktuj się z nami.

7. Wszystkie ceny możesz sprawdzić w zakładce >>CENNIK

8. Promocja nie dotyczy klientek Fundacji Kobiece Serca, które aktualnie korzystają u nas z psychoterapii.

 

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt