bezpłatna konsultacja mailowa

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji mailowej, udzielanej przez naszych psychoterapeutów, opisz swój problem w liście nie przekraczającym 10 000 znaków i wyślij go na nasz adres, w polu Temat wpisując KONSULTACJA MAILOWA. Odpowiedź otrzymasz na swoją skrzynkę w terminie 21 dni.

Pisząc do nas możesz liczyć na zrozumienie Twojego problemu oraz empatyczne wsparcie. Zapewniamy całkowitą dyskrecję, Twój list zachowamy tylko do naszej wiadomości.

W ramach konsultacji nie udzielamy rad, nie oceniamy, nie osądzamy, dzielimy się refleksjami, jakie nam się nasunęły po przeczytaniu Twojego listu. Pomagamy określić wybory przed którym stoisz i uświadomić ich konsekwencje. Decyzje podejmujesz Ty.

konsultacja

Konsultacja to jednorazowe 90-minutowe spotkanie z psychoterapeutą, może się ono odbyć w naszym ośrodku w Krakowie, Warszawie lub przez Skype.

Podczas konsultacji uzyskasz pomoc w nazwaniu problemu i uświadomieniu możliwości jego rozwiązania. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii, konsultacja pozwoli Ci poznać metody pracy psychoterapeuty, określić jej cel oraz orientacyjny czas trwania.

Konsultacja nie służy postawieniu Ci „diagnozy” i wypisaniu „recepty”, ani też wskazaniu Ci „właściwej” drogi. Jest rozmową z psychoterapeutą skoncentrowanym na towarzyszeniu Ci w odkrywaniu mechanizmów Twoich zachowań i dzielącym się wiedzą na temat funkcjonowania ludzkiej psychiki.

letnia promocja spotkań psychoterapeutycznych
(od 21 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.)

Szczegóły >>TUTAJ

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt