Oferta | GRUPY

GRUPY2019-02-12T16:34:56+00:00

prowadzimy zapisy

grupa rozwojowa
PIERWSZY KROK
dla kobiet uzależnionych od miłości
Kraków
rozpoczęcie: 13 lutego 2019 r.
czas trwania: 3 miesiące
>>szczegóły
pozostało 1 wolne miejsce

grupa rozwojowa
PIERWSZY KROK
dla kobiet uzależnionych od miłości
Warszawa
rozpoczęcie: 18 lutego 2019 r.
czas trwania: 3 miesiące
>>szczegóły
brak wolnych miejsc – zapisujemy na listę rezerwową

grupa psychoedukacyjno-rozwojowa
TRENING ZARZĄDZANIA EMOCJAMI
Kraków
rozpoczęcie: 5 marca 2019 r.
czas trwania: 7 tygodni
>>szczegóły

grupa psychoedukacyjno-rozwojowa
TRENING ZARZĄDZANIA EMOCJAMI
Warszawa
rozpoczęcie: 10 marca 2019 r.
czas trwania: 7 tygodni
>>szczegóły

czym jest grupa terapeutyczna?

Grupa terapeutyczna to cykl spotkań w grupie o zamkniętym składzie trwający od kilku do kilkunastu miesięcy, prowadzony przez psychoterapeutę, skoncentrowany na teraźniejszości i/lub przeszłości.

Grupa terapeutyczna jest przeznaczona dla kobiet, które chcą pozbyć się destrukcyjnych wzorców zachowań, lepiej radzić sobie z emocjami związanymi z bolesnymi doświadczeniami z przeszłości – zarówno w okresie dzieciństwa, jak i dorosłości, uzupełnić deficyty poczucia bezpieczeństwa, kobiecości, własnej wartości i bezwarunkowej miłości.

W zależności od tematyki i charakteru grupy uczestniczki skupiają się na rozwiązywaniu aktualnych problemów, na przykład uwolnieniu się od uzależnienia od miłości lub na wglądach dotyczących wpływu przeszłości na ich powstanie (psychoterapia pogłębiona).

Grupa terapeutyczna pracuje w zamkniętym składzie i przystąpienie do niej jest zobowiązaniem uczestnictwa we wszystkich spotkaniach.

czym jest grupa rozwojowa?

Grupa rozwojowa cykl spotkań w grupie o zamkniętym lub otwartym składzie trwający od kilku tygodni do kilkunastu miesięcy, prowadzony przez psychoterapeutę, skoncentrowany na teraźniejszości i/lub przyszłości.

Grupa rozwojowa skierowana jest do kobiet, które chcą wzmocnić umiejętności kontaktu ze swoimi emocjami i potrzebami, nauczyć się budowania satysfakcjonujących relacji, poznać narzędzia wpływu na psychiczny dobrostan a także pogłębić wiedzę psychologiczną.

W grupie rozwojowej podejmowane są tematy związane z teraźniejszością oraz przyszłością, odwołania do przeszłości schodzą na dalszy plan. Rozwój rozumiany jest jako proces przejmowania odpowiedzialności za swoje szczęście i życie.

Jeśli grupa rozwojowa pracuje w zamkniętym składzie, przystąpienie do niej jest zobowiązaniem uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, jeśli w otwartym – można do niej przystąpić w dowolnym momencie i wziąć udział w dowolnej ich liczbie.

skontaktuj się z nami

tel: 665 023 467

poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00

mail: kobieceserca@home.pl

możesz też skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt